Právě se nacházíte: Tandemové seskoky > Tandemový seskok 3500Kč > Jak probíhá tandemový seskok

Rychlý kontakt

Eduard Novotný - tandempilot

Mobil: +420 602 543 608
ICQ: 217479109  Status ICQ fastest solution
E-mail: tandem@tandemseskok.cz

E-mailový zpravodaj

Mám zájem být informován o aktuálním dění na tomto serveru. Stačí vyplnit e-mail a zaregistrovat se.

Váš email:
Zrušit zasílání Newsletters

Jak probíhá tandemový seskok

Instruktáž pro tandemový seskok

Tandemový seskok je nezapomenutelný zážitek. Pokud máte pochybnosti, nebo chcete vědět co Vás čeká prohlédněte si fotografie z ukázkového tandemového seskoku .

Celý tandemový seskok trvá přibližně 1 hodinu a to včetně všech příprav. Po příjezdu na Vámi vybrané letiště se Vás ujme tandem pilot, který s Vámi vyplní registrační formulář.

Poslední rozloučení před tandemovým seskokem

Poté tandem pilot, provede krátkou pozemní instruktáž. Ukáže Vám tandemový padák, jeho jednotlivé součásti a obleče Vám speciální tandemový pasažérský postroj, který následně upraví na Vaši postavu. Nacvičí s Vámi základní úkony během seskoku. Tandem pilot Vám ještě vyzkouší speciální parašutistické brýle, které Vám budou chránit zrak během seskoku. Následuje fáze pomalého odchodu do letadla.

Instruktáž v letadle těsně před tandemovým seskokem

Asi ve výšce 3000 metrů si tandem pilot opět zkontroluje Váš pasažérský postroj a připne si Vás na svůj hlavní nosný postroj. Napevno si Vás přitáhne pomocí poutacích popruhů.

Následuje předem domluvený signál, oba se zvedáte a přejdete ke dveřím letadla. Na další domluvený signál se prohýbáte, hlavu zakláníte a ruce dáváte na popruhy. Nezapomeňte mít oči otevřené, jinak Vám unikne krásný okamžik opuštění letadla! Opouštíte letadlo! Ihned pod letadlem tandem pilot upustí malý brzdící padáček, který Vás oba zbrzdí na rychlost asi 200 km/h. Tandem pilot Vám poklepe na ramena a Vy roztáhnete ruce a užíváte si volný pád.

Tandemový výskok z letadla

Ve výšce asi 1500m Váš tandem pilot otevírá padák. Jediné co uslyšíte je hrobové ticho. Vznášíte se nad krajinou a míříte směr startovací letiště. Váš tandem pilot Vám propůjčí ovládání padáku, takže zjistíte jaké je to "létat".

Přistáváte na výchozím letišti, kde na Vás čekají Vaši blízcí a kamarádi. Pokud jste měli domluveno natáčení seskoku, počkáte cca 20min a Váš tandem pilot Vám předá DVD s fotografiemi a video.


Volný pád v rychlosti 200km/hod
Hladké přistáníVelké emoce po dopadu
nemáte naistalovaný flash

Dárkový poukaz
na tandemový seskok

Objednat dárkový poukaz na tandemový seskok